Dead Effect

Dead Effect
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead Effect bol heyecan ve korku sunan bir iOS oyunudur.

Dead Effect eğer FPS türündeki oyunları seviyorsanız hoşunuza gidebilecek korku ve heyecan dolu bir iOS oyunudur.

Dead Effect, Dead Trigger gibi benzerlerinin aksine uzayda geçen ve bilim-kurgu altyapısına sahip bir zombi oyunudur. 2045 yılında insanoğlunun uzay üslerinden biri olan ESS Meridian uzun süren gizemli bir sessizliğe bürünmüştür. Durumu araştırmak için bu üsse Unit 13 adlı özel bir ekip gönderilmiştir. Unit 13 ekibinin elit bir üyesi olarak biz de bu uzay üssündeki gizemi araştırmalı ve neyin bu büyük sessizliğe neden olduğunu deşifre etmeliyiz.

Dead Effect oldukça yüksek kaliteli grafiklere sahip bir oyundur. Etkileyici çevre tasarımlarına sahip ESS Meridian görsel bir ziyafet sunarken zombilerin detaylı modellemeleri oyunun atmosferini kuvvetlendiriyor.

Oyunun tek kişilik senaryo modu aralıksız oynandığında 5 saatlik bir oynanış süresi sunmaktadır. Bu korku dolu yolculuk boyunca farklı silahlar bularak silah koleksiyonumuzu genişletebiliyoruz ve para toplayarak bu koleksiyonumuzdaki silahları daha da geliştirebiliyoruz. Oynanışta da heyecan verici özellikler sunan Dead Effect bu tür oyunlarda bu anlamda farklılık yaratıyor. Kahramanımızın özel yeteneği olan zamanı yavaşlatma özelliği sayesinde yüksek tansiyona sahip anlarda oyunun kontolünü elimize geçirebilmekteyiz.

Dead Effect sunduğu ek oyun modu olan hayatta kalma arenaları sayesinde yeteneklerimizi test etmemize de olanak veriyor. Kazanacağımız kupalar sayesinde yeni silahları açabiliyoruz.

YORUMLAR