Deadly Association 2.0 (ios)

Deadly Association

2.0
Deadly Association
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Deadly Association klasik point and click tarzında bir macera oyunudur

Deadly Association eğer Syberia veya Dracula gibi klasik point and click türündeki macera oyunlarını oynadıysanız yakından tanıyacağınız Microids firması tarafından geliştirilmiş bir başka başarılı macera oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda veya iPad tabletlerinizde oynayabileceiniz bir macera oyunu olan Deadly Association'da New York'a yolculuk ediyoruz ve karanlık bir cinayet davasını aydınlatmaya çalışıyoruz. Oyunun hikayesi Nancy Boyle adlı genç kadının Brooklyn civarındaki evinin yakınlarında yarı çıplak bir halde ölü bulunmasıyla başlıyor. Olayı incelemekle görevlerdirilen adli dedektifler ise ana kahramanlarımız olan Chloe ve Paul. Oyunda kahramanlarımızı yönlendirerek ipuçlarını birleştirmemiz ve hikaye zincirini adım adım çözmemiz gerekiyor.

Deadly Association klasik 2 boyutlu bir macera oyunu. Oyunda yapmamız gerkeen şey her sahnede gizlenmiş ipuçlarını ortaya çıkarmak ve bu ipuçlarını birleştirerek karşımıza çıkan bulmacaları çözmek. Bu işi gerçekleştirebilmek için oldukça dikkatli bir şekilde inceleme yapmamız gerekiyor. Ayrıca çeşitli mini oyunlar da Deadly Association içerisinde karşımıza çıkmakta.

Güzel grafiklere sahip olan Deadly Association'ın bir bölümünü ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Eğer oyundan memnun kalırsanız oyunun tam sürümünü satın alarak oyunun geri kalanının kilidini açabilirsiniz.

YORUMLAR