Death Moto 2 1.0.1 (ios)

Death Moto 2

Death Moto 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    108

  • Üretici

    ICLOUDZONE GAMES

Death Moto 2 aksiyon dolu bir motor yarışı oyunudur

Death Moto 2 hem yarışı, hem de aksiyonu birleştiren bir mobil yarış oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir motor yarışı oyunu olan Death Moto 2'de biyokimyasal bir saldırı sonucu kıyamete sürüklenmiş bir dünyaya konul oluyoruz. Bu saldırı sonucu insanlar zombilere dönüşmüş, her yeri mutasyona uğramış yaratıklar kaplamıştır. Saldırı sonucu hayatta kalan az sayıda insandan biri olarak biz motorumuza atlıyoruz ve zombilerin ve mutasyona uğramış yaratıkların arasından sıyrılarak bir kurtuluş yolu bulmaya çalışıyoruz.

Death Moto 2'de chopper türünde ağır motorları kullanmaktayız. Bu oldukça havalı görünen motorları kullanırken bir yandan da silahlarımızı kullanarak zombileri yok ediyoruz ve yolumuzu açıyoruz. Oyunda motorumuzla yol alırken yol üzerindeki altınları toplayabilmekteyiz. Bu altınları toplayarak yeni motorlar satın alabiliyoruz veya motorumuzu geliştirebiliyoruz.

Death Moto 2 görsel olarak tatmin edici bir kaliteye sahip. Eğer aksiyonla birleştirilen yarış oyunlarını seviyorsanız Death Moto 2 hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR