Death Moto 5 1.0.7 (ios)

Death Moto 5

Death Moto 5
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zorlu parkurlarda eğlenceli motosiklet yarışları yapabileceğiniz, enfes bir yarış oyunudur.

Heyecanlı motosiklet yarışlarının sahne aldığı Death Moto 5, Android ve İOS sürüme sahip tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiniz muazzam bir yarış oyunudur. 

Etkileyici görüntü grafikleri ve ses efektleri ile donatılmış bu oyunda, Birbirinden şık ve gösterişli birçok farklı yarış motoru yer almaktadır. Zorlu parkurların ve güzel temaların yer aldığı onlarca bölüm bulunmaktadır. Ayrıca yarışları kazanarak para ve puanlara ulaşabilirsiniz. Biriktireceğiniz paralarla farklı motosikletlerin ve seviyelerin kilidini açabilirsiniz.

Oldukça kolay ve basit kontrolleri sayesinde sıkılmadan oyuna devam edebilirsiniz. Birbirinden gösterişli ve hızlı onlarca farklı motosiklet arasından dilediğinizi seçerek, zorlu yarışları başarıyla tamamlayabilirsiniz. Yoldaki araçların ve diğer yarış motosikletlerinin yakınından hızla geçerek ekstra puanlar kazanabilirsiniz. Ayrıca yarıştığınız motosikletleri devirerek daha fazla paraya sahip olmanız mümkün. Bitiş çizgisine doğru ilerlerken, zorlu parkurların ve çeşitli engellerin yer aldığı zorlu bir yarış sizleri bekliyor. 

Yüz binden fazla motosiklet tutkunu tarafından sevilerek oynanan ve ücretsiz olarak sunulan Death Moto 5, mobil platformda oynayabileceğiniz eşsiz bir yarış oyunudur.
 

YORUMLAR