Death Rider

Death Rider
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Death Rider ile arabaları çarpıştırıyoruz

Death Rider bize aksiyon ile birleştirilmiş farklı bir araba yarışı deneyimi sunan bir yarış oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Death Rider'da sıradan araba yarışları gibi rakiplerimizi geçmeye çalıştığımız bir yapı bizleri beklemiyor. Oyunda parlak boyalı, çelik jantlı yarış arabalarının yerine jipler, otobüsler, klasik yarış arabalarını kullanıyoruz. Bu araçları roket atarlar, ısı güdümlü füzeler gibi uçuk silahlarla donatıyoruz ve yarış alanının efendisi olmaya çalışıyoruz. Death Rider'da kural yok; çünkü kuralı belirleyen biz olmalıyız. Oyundaki temel amacımız yarışta birinci gelmek değil, hayatta kalan tek yarışçı olmak.

Death Rider'da bizi farklı pistler, değişik araç seçenekleri ve ölümcül silahlar bekliyor. Oyunda aracımızı dilersek hareket sensörü yardımıyla dilesek klasik dokunmatik kontrollerle yönetebilmekteyiz. Oyunun grafiklerinin görsel olarak yeterli olduğu söylenebilir. Retina ekran ile uyumlu grafikler ve düzgün animasyonlar oyunun güzel görünmesini sağlıyor.

Eğer standart yarış oyunlarından sıkıldıysanız ve farklı bir tecrübe yaşamak istiyorsanız Death Rider hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR