Deep Space Fleet 1.4.2 (ios)

Deep Space Fleet

Deep Space Fleet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Deep Space Fleet, iPhone ve iPad'inizde oynayabileceğiniz uzay temalı çok oyunculu çevrimiçi strateji oyunu.

Deep Space Fleet, kendi uzay istasyonunuzu kurabileceğiniz, elinizdeki teknolojiyi kullanarak uzay gemileri üretebileceğiniz, galaksideki diğer gezegenleri ele geçirebileceğiniz bir iPhone ve iPad oyunu.

Deep Space Flett, iOS tabanlı cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz bir MMORTS yani çok oyunculu çevrimiçi strateji oyunu. Adından da anlayacağınız üzere uzayın derinliklerinde geçiyor ve uzay gemilerini bir bir patlamaya çalışıyorsunuz. Ancak oynanış bu oyunda biraz farklılık gösteriyor. Rastgele seçtiğiniz bir uzay gemisi ile türlü türlü düşman uzay gemilerini vurmaya çalışmıyorsunuz. Kendi uzay üssünüzü, savaşçılarınızı, savaş gemilerinizi yaratıp gerçek zamanlı olarak diğer oyuncularla savaşıyorsunuz.

Sürekli strateji geliştirmeniz, savaşmanız gereken bir oyun olan Deep Space Fleet, karmaşık yapıya sahip ve yavaş ilerliyor. Oyuna nerede neden bulunduğunuzu anlamadan farklı üniteler kurarak başlıyorsunuz. Direktifler doğrultusunda uzay istasyonunuzu kuruyor ve uzay gemisi üreterek savaşmaya başlıyorsunuz. Belli bir süre sonra da komuta tamamen size geçiyor, koca galakside tek başınıza kala kalıyorsunuz. Bu noktadan sonra ilerlemek ise tamamen yabancı dil bilginize bağlı. Çünkü oyunda sürekli bir şeyler üretmek, savaşmak durumundasınız ve bunları rahatlıkla yapabilmeniz için İngilizcenizin olması şart. Aksi halde oyundan zevk almayacağınızın garantisini verebilirim.

Yüzlerce galaksi, binlerce gezegen, milyonlarca oyuncu ile geniş bir evren keşfine çıkacağınız Deep Space Fleet, oynanış yönünden klasik uzay oyunlarından biraz farklı. Uzay oyunlarını seviyorsanız, dil sorununuz yoksa bakmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR