Deer Hunter 2014 2.8.1 (ios)

Deer Hunter 2014

Deer Hunter 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Deer Hunter 2014, iOS cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir simülasyon oyunu olarak dikkat çekiyor.

Deer Hunter 2014, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerine indirebileceğimiz bir avcılık simülasyonu oyunu dikkatimizi çekiyor. Glu Games tarafından tasarlanan bu sürükleyici ve uzun soluklu yapımda vahşi hayvanların kol gezdiği bir ormanda hayatta kalmaya ve hayvan avlamaya çalışıyoruz.

Bu görevleri yerine getirmesi epey zor çünkü etrafımız son derece ölümcül hayvanlarla dolu. Beklenmedik bir anda vahşi bir aslanı üzerimize koşarken bulabiliyoruz. İşte bu durumda yapmamız gereken tek şey hemen silahımızı hazırlamak ve iyi nişan alarak düşmanımızı etkisiz hale getirmek. Oyunda çok sayıda silah çeşidi yer alıyor. Bu silahların hepsi güçlendirilebilir özelliklere sahip. Kazandığımız parayı kullanarak silahlarımızın ekipmanlarını güçlendirebiliyoruz. Satın alabileceğimiz eşyalar çok çeşitli. Namlu ucundan tutun da dürbüne kadar pek çok seçenek sunuluyor.

Oyunda yer alan grafikler son derece gerçekçi bir karaktere sahip. Akıcı animasyonlarla desteklenen bu tasarım dili oyundan alınan keyfi bir üst basamağa taşıyor. Ses efektleri de tıpkı grafikler gibi gerçekçiliği artırmak üzere özel olarak tasarlanmış.

Odeer hunter 2014'te komutlarımızı eksiksiz bir şekilde yerine getiren bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. İhtiyacımız olan tüm butonlar ekranda düzenli bir şekilde sunuluyor. Parmağımızı dokunmatik ekranda gezdirerek hedefimizi bulabiliyor ve ateş etme butonuna tıklayarak tetiği çekebiliyoruz.

Keyifli bir oyun deneyimi yaşatan Deer Hunter 2014, uzun süre boyunca sıkılmadan oynayabileceği bir simülasyon oyunu arayan herkesin değerlendirmes igereken bir yapım.

YORUMLAR