Defense Zone 2 HD Lite 1.2.3 (ios)

Defense Zone 2

Defense Zone 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Defense Zone 2, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz zorlu bir kule defansı oyunudur.

Defense Zone 2, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri oldukça zorlu bir kule defansı oyunudur.

Oldukça ses getiren ilk oyun Defense Zone'un ardından bu kez Defense Zone 2 olarak mobil oyuncularla buşuşan oyun, oyunculara birçok yenilik sunuyor.

Yeni silahlar, yeni düşman birimleri, farklı haritalar ve çok daha fazlası Defense Zone 2'de sizleri bekleyen yenilikler arasında.

Her seviyeden oyuncunun rahatlıkla oynayabilmesi için farklı zorluk modlarının da yer aldığı oyun, kule defansı hayranlarının sıkılmadan oynayabileceği bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Farklı haritalar ve cephanelik oyuncuların kendi savaş stratejilerini yaratabilmeleri için inanılmaz bir stratejik derinlik sağlıyor. Bu sayede istediğiniz silahları, size göre haritanın uygun olan yerlerine yerleştirerek düşmanlarınızı yok edebiliyorsunuz.

Oyun içerisinde yer alan bir diğer yenilikte bölümler içerisinde almış olduğunuz yüksek skorları dünya üzerinde oyunu oynayan diğer oyuncuların skorlarıyla karşılaştırabilecek olmanız. Bu sayede daha iyi olmak için kendinizi kolayca motive edebilirsiniz.

Sonuç olarak gerçekten piyasada yer alan kaliteli kule defansı oyunlarından bir tanesi olan Defense Zone 2'yi tüm iOS kullanıcılarına tavsiye ediyorum.

YORUMLAR