Delivery Outlaw

Delivery Outlaw
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz yarış oyunudur.

Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz pek çok yarış oyunu olduğunu biliyoruz. Fakat eğlenceli tarzı ve espritüel duruşuyla Adult Games firması tarafından geliştirilen Delivery Outlaw adlı yarış oyununa da kesinlikle göz atmalısınız.

Bu tarzda daha önceden oynamış olabileceğiniz Snuggle Truck oyununa benzetebileceğimiz bu oyunda da kamyona, motosiklete ya da başka diğer değişik araçlara doluşmuş insanlarla yolculuk ediyorsunuz.

Oyunda önceden tehlikeli bir insan olan fakat artık teslimat elemanı olarak çalışan kahramanımızı yönetiyorsunuz. Amacınız ise kazasız bir şekilde ulaştırmanız gereken kargoyu adresine ulaştırmak. Fakat bu o kadar basit değil çünkü çok tehlikeli yerlerden ve engebeli yollardan geçerek ilerliyorsunuz. Ayrıca zaman zaman taşıdığınız kargoda ölümcü ve tehlikeli mallar olabiliyor. O yüzden buna da dikkat etmelisiniz.

Benzersiz, canlı ve renkli grafikleri ile sizi etkileyecek oyunda birbirinden farklı ve değişik 32 adet sahne bulunuyor. Ayrıca her sahne için ayrı liderlik tablolarında yükselme şansına sahipsiniz. 6 adet birbirinden değişik aracın özelliklerini de istediğiniz gibi yükseltebiliyorsunuz. Oyunda 25 adet kazanılmayı bekleyen başarı var.

Siz de klasik yarış oyunlarından sıkıldıysanız ve değişik bir oyun arayışındaysanız, Delivery Outlaw'ı indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR