Destiny Companion 5.1.2 (ios)

Destiny Companion

Destiny Companion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Destiny Companion, iPhone ve iPad cihazlarda kullanılabilen ve Destiny 2 oynayan tüm kullanıcıların muhakkak indirmesi gereken kullanışlı bir yardımcı uygulamadır.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda kullanılabilen Destiny Companion mobil uygulaması, Destiny 2 oyununu oynayan kullanıcıların oyuna her zaman bağlı kalabileceği kullanışlı bir Destiny yardımcı uygulamasıdır.

Destiny Companion yardımcı uygulaması üzerinden kullanıcılar Battle.net, Playstation Network ve Xbox Live hesaplarını uygulamayla eşleştirerek oyunla ilgili haberleri ve etkinlikleri istedikleri her an takip edebilir ve tüm etkinliklerden haberdar olabilirler. Ayrıca bu oyunda sürekli aktif olmanız demek. Oyunla ilgili forum ve gruplardan da hiçbir zaman uzak kalmaz interaktif bir kullanıcı haline gelirsiniz.

Destiny Companion mobil uygulaması üzerinden Destiny 2 oyununda kaydettiğiniz ilerlemeyi takip edebilir ve oyunda yer alan klanlara katılabilirsiniz. Ayrıca kendi klanınızı da kurmanız mümkün. Uygulama üzerinden karakterinizle ilgili geliştirmeler yapabilir ve karakterinizin gösterdiği gelişimi de takip edebilirsiniz.

Çeşitli yükseltmeleri envanterinize yükleyebilir ve bu ekipmanlarla karakterinizi donatabilirsiniz. Zırh, silah ve mermi gibi ekipmanları da uygulama üzerinden inceleyebilirsiniz. Destiny 2 oynayan kullanıcılar için son derece kullanışlı bir uygulama olan Destiny Companion mobil uygulamasını AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR