Dinosaur War 1.1.4 (ios)

Dinosaur War

Dinosaur War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dinosaur War eğlenceli bir strateji oyunudur

Dinosaur War iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Eğer dinazorları seviyorsanız hoşunuza gidecek bir dinazor savaşı oyunu olan Dinosaur War'da unutulmuş ve kayıp topraklarda geçen bir hikaye konu alınıyor. Bu kayıp topraklarda uzunca bir süre uyum içinde yaşayan insanoğlu ve dinazorlar karanlık bir gücün topraklara saldırması sonucu tehlikeyle yüz yüze gelmiştir. Nesilleri tükenme sınırına gelen insanlar ve dinazorlar birleşmeli ve bu karanlık gücü topraklarından kovmalıdırlar. Biz de oyuna bu noktada dahil olarak insanlara ve dinazorlara bu hayatta kalma mücadelelerinde yardımcı oluyoruz.

Dinosaur War'da ilk olarak otlak, taş ocağı ve madenler gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılayan kaynakları üreten birimler kurmalıyız. Bundan sonra farklı türdeki dinazorları yetiştirebiliyoruz ve güçlenebiliyoruz. Oyunda belli sayıda dinazor yetiştirebilmekteyiz ve daha çok dinazor üretebilmek için yem kafesleri ve bataklıklar gibi yaşam alanları oluşturmalıyız. Oyunda savaştıkça bizi daha güçlü yapacak ekipmanlar kazanabiliyoruz ve savaşlara çıkmadan önce kullanabileceğimiz zırhları ve ekipmanları belirleyebiliyoruz.

Dinosaur War diğer oyuncularla çevrimiçi olarak savaşmamıza imkan veren arena moduna da sahip. Eğer strateji oyunlarını seviyorsanız Dinosaur War'a göz atabilirsiniz.