djay 2

djay 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Djay uygulaması, iPhone ve iPod cihazlarınızda kolayca kullanabileceğiniz gelişmiş bir DJ mix yapma uygulaması.

Djay uygulaması, iPhone ve iPod cihazlarınızda kullanabileceğiniz müzik yapma uygulamalarından bir tanesi ve çok sayıda özelliği, sade ve anlaşılır bir şekilde sunabildiği için kesinlikle denemeniz gerekenler arasında yer alıyor. Bilhassa DJ'liğe merak salanların kullanabilecekleri uygulama, böylece istediğiniz müzikleri ve oynatma listelerini çalmanızı, mixler yapmanızı ve otomatik olarak mixler oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Uygulama iTunes ve Spotify ile entegre bir şekilde çalışabildiği için direkt olarak buralarda yer alan müzik kütüphanenizi kullanarak işe başlayabilirsiniz. Hali hazırda çeşitli ses paketleri ve örneklemeler uygulamada olduğu için hazırladığınız mixleri kolayca süslemek ve güzel sonuçlar almak da mümkün.

Elbette ses düzeylerinin ayarlanması, HD ses dalgaları görüntüleme, beat tespiti gibi çeşitli ekstra araçlar ise müzik düzenleme ve mixleme işlemlerinin hızlandırılmasında kullanılıyor. Tüm bilinen popüler müzik formatlarını desteklediği için kayıtlarınızı istediğiniz formatlarda da kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz.

MIDI kontrol cihazlarına sahip olanlar da bu cihazlarını iPhone ve iPod'ları üzerinden kullanabilir ve Djay ile uyumlu bir şekilde çalıştırabilirler.

Eğer mevcut DJ uygulamanızdan sıkıldıysanız ve içeriğinde satın alınabilir ek paketler de bulunan bir uygulama arıyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR