Do Camera

Do Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Do Camera sayesinde farklı işlemleri birbirine bağlayabiliyor ve bu sayede otomatikleştirilmiş bir mobil cihaz kullanım deneyimi yaşayabiliyoruz.

IFTTT (If This Then That) imzası taşıyan Do Camera, sık sık fotoğraf çeken kullanıcıların işlerini kolaylaştıran bir uygulama ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Do Camera'yı hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabilme şansına sahibiz.

Uygulama sayesinde çektiğimiz fotoğraflar otomatik olarak belirlediğimiz kanallara yönlendiriliyor. Örneğin herhangi bir fotoğraf çektiğimiz zaman bunu Facebook, Evernote, Dropbox ve diğer birçok kanal üzerinde anında paylaşabiliyoruz.

Uygulama arayüzü mümkün olduğunca basit ve işlevsel olacak şekilde hazırlanmış. Tüm fonksiyonlara anında ulaşabiliyoruz.

Do Camera ile yapabileceklerimizin sınırını adeta biz belirliyoruz. Oluşturabileceğimiz komut sistemleri arasında şunlar mevcut;

  • Aile fotoğraflarını Facebook'a aktar,
  • Yaratıcı fotoğrafları Tumblr'da paylaş
  • Dokümanları Evernote'a yükle
  • İş ile ilgili fotoğrafları şu kişilere email olarak gönder

Liste beklentilerimize göre şekilleniyor ve bu konuda herhangi bir kısıtlama yok. Uygulamanın hem zamandan hem de emekten tasarruf sağladığını belirtmem gerekiyor. Açıkçası kullanım olarak son derece rafine bir deneyim sunan Do Camera'yı işlerini daha hızlı tamamlamak isteyen herkese öneriyorum.

YORUMLAR