Doctor X: Robot Labs

Doctor X: Robot Labs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doctor X: Robot Labs, iPhone ve iPad'leriniz ile oynayabileceğiniz bu farklı ve eğlenceli oyunda, bozuk robotu tamir etmeye çalışacaksınız.

Doctor X: Robot Labs, iOS kullanıcıları için farklı bir bulmaca oyunu olarak bozulmuş robotu tamir etmeye çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir uygulamadır. Kurtarma oyunları olarak birçok alternatif olan uygulama marketinde robot kurtarma uygulaması kendini diğer uygulamalardan farklı kılıyor. Tamir edeceğiniz robotlar bekleme odasında oturarak onları düzeltmeniz için bekliyor.

Robotları tamir etmek için gerekli araçları oyun size temin etmektedir. Bu araçları kullanarak farklı bölgeleri bozulmuş robotları tamir edebilirsiniz. Bu araçlar arasında yağ spreyi, çekiç, mıknatıs ve testere gibi pekçok alet bulunmaktadır. Robotların arızalarını tespit ederek doğru araç kullanarak düzgün bir şekilde tedavi edebilirsiniz.

Oyundaki tek yapmanız gereke robotların mekanik arızalarını tamir etmek değil. X-ray kullanarak elektrik sistemlerindeki arızaları gidermeli ve doğru bir şekilde birbirlerine bağlandıklarından emin olmalısınız. Kulağa kolay gelmesine rağmen sizi oldukça uğraştırabilecek olan Doctor X,  bulmaca çözme yeteneğinizi geliştirmenizde size yardımcı olmaktadır.

Robotlar, tedavi etmek için gerçekleştirdiğiniz operasyonlardan sonra boyanma ihtiyacı duymaktadır. Yeni bir görünüme kavuşturmak için farklı renklerle boyama gerçekleştirebilirsiniz. 4 Farklı robotun ve 3 farklı robot probleminin ve problemleri çözmek için kullanabileceğiniz 13 farklı aracın olduğu oyunu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR