Don't Shoot Yourself! 2.0 (ios)

Don't Shoot Yourself!

2.0
Don't Shoot Yourself!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Don't Shoot Yourself, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu.

Don't Shoot Yourself, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu. Uyarmadan geçemeyeceğim, bu oyunu haddinden fazla oynarsanız sinir krizi geçirebilirsiniz!

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda farklı tasarımlara sahip şekiller içerisinde arkasından mermi fırlatarak dolaşan bir aracın kontrolünü üstleniyoruz. Amacımız ise fırlattığımız mermilere çarpmadan mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmak. Fakat bunu yapması hiç de kolay olmuyor çünkü fırlatılan mermiler duvarlardan sekip geri geliyorlar. Her mermi birkaç kez duvardan sektikten sonra yok oluyor fakat sürekli olarak yenileri eklendiği için nefes alacak vaktimiz olmuyor.

Oyunda kullanılan grafik modellemesi bu tarz bir oyundan olan beklentiyi karşılayacak düzeyde. Çok detaylı olmasalar bile genel atmosferle uyum içerisindeler. 50 farklı temaya sahip bölümde mücadele ettiğimiz oyunda 4 farklı duvar tipi bulunuyor.

Oyunun en iyi yanlarından bir tanesi de oynayış anında kayıt alması. Bu sayede oynadığımız bölümlerin kaydını farklı kanallar üzerinden arkadaşlarımızla paylaşma şansına sahip oluyoruz. Genel olarak eğlenceli fakat stresli bir oyun olan Don't Shoot Yourself bu katerogide oynayabileceği kaliteli bir oyun arayan herkesin denemesi gereken bir yapım.

YORUMLAR