Doodle Army 2 1.9.5 (ios)

Doodle Army 2

Doodle Army 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doodle Army 2: Mini Militia, iPhone ve iPad'ler üzerinde oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu.

Doodle Army 2, iPhone ve iPad cihazımız üzerinde oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunun en önemli özelliği aynı anda 6 oyuncuya kadar eş zamanlı mücadeleler yapabilmemize olanak sunması. Bu sayede arkadaşlarımızla oyun üzerinde bir araya gelerek rekabetçi maceralara atılabiliyoruz.

Oyun temel olarak efsanevi oyunlardan olan Worms'ü anımsatıyor. Fakat burada sıra tabanlı bir oyun döngüsü mevcut değil. Ekran üzerindeki herkes eş zamanlı olarak birbiriyle savaşıyor. Ekranın sağında ve solunda konumlandırılmış olan butonları kullanarak karakterimizi yönlendirebiliyoruz. Sürekli hareket halinde olduğumuzdan dolayı özellikle nişan alma yetilerimize büyük iş düşüyor.

Doodle Army 2'de kullanabileceğimiz çok sayıda silah var. Uzi, Desert Eagle, AK47, M4, pompalı tüfekler ve bombalar bunlardan sadece birkaç tanesi. Silahlara ek olarak çatışmalar esnasında yararımıza dokunacak çok sayıda güçlendirici ve bonus da mevcut.Bunları rakiplerimizden önce toplamalı ve avantaj kurmalıyız.

Grafik olarak ortalamalarda yer alsa da Doodle Army 2'nin vaat ettiği keyif çok yüksek. Arkadaşlarınızla bir araya gelip eğlenceli mücadeleler yaşamak istiyorsanız Doodle Army 2 tam olarak size göre.

YORUMLAR