Doors&Rooms 3 1.0.2 (ios)

Doors&Rooms 3

Doors&Rooms 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doors&Rooms 3 zorlu bulmacalar içeren bir mobil odadan kaçış oyunudur

Doors&Rooms 3 eğer bulmaca çözme yeteneklerinize güveniyorsanız size aradığınız zorlu mücadeleleri sunacak bir mobil odadan kaçış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir odadan kaçma oyunu olan Doors&Rooms 3'de kendimizi farklı odalarda kilitlenmiş halde buluyoruz. Oyundaki temel amacımız ise bu odaların kapılarını açarak diğer odalara geçmek ve bölümleri tamamlamak. Bu iş içini lk olarka etrafımızı keşfetmemiz, işimize yarayabilecek eşyaları toplamamız ve ipuçlarını birleştirmemiz gerekiyor. Biz farklı eşyaları birleştirerek kapıları açabilen özel aletler yapabiliyoruz. Hangi eşyaları birleştireceğimizi çözmek için de ipuçlarından yararlanıyoruz.

Doors&Rooms 3 içinde ilginç bir sisteme sahip olan bir oyun. Doors&Rooms 3'de keşfettiğimiz her eşya işimize yaramayabiliyor. Bazı eşyalar bizim için tehlikeli olabilmekte. Ayrıca bir odada bulduğumuz eşyayı sadece o odada kullanacağız diye bir kural yok. Bazı eşyaları farklı odalarda kullanmamız gerekiyor. Bu eşyaları nasıl, ne amaçla ve hangi eşyalarla birlikte kullanacağımızı çözmek ise bize düşüyor.

Doors&Rooms 3'ün güzel grafiklere sahip olduğu söylenebilir. Zorlu bir bulmaca oyunu arıyorsanız Doors&Rooms 3'ü kaçırmayın.

YORUMLAR