Dr. Panda Racers 1.0 (ios)

Dr. Panda Racers

1.0
Dr. Panda Racers
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dr. Panda Racers, çocukların rahatlıkla ve severek oynayabileceği bir araba yarışı oyunu.

Dr. Panda Racers, çocuklara özel eğitici oyunlarla karşımıza çıkan Dr. Panda’nın yeni oyunu. Adından da tahmin edeceğiniz üzere sevimli pandamız bu sefer pistlere çıkıyor. Tabii ki çocuk oyunu olduğundan kesinlikle kazanma amaçlı yarışlar düzenlenmiyor; diğer yarışçıları pistten atma, belli sürede yarışı tamamlama gibi aksiyonlar içermiyor.

Çocuklara çekecek rengarenk görsellerin kullanıldığı ve oynanışın basitleştirildiği yarış oyununda araba ve pistlerin özelleştirilebilmesi (parçaları birleştirerek te olsa sıfırdan yarış arabası tasarlamak, pisti zorlu kılan engelleri istenilen noktalara yerleştirmek güzel detaylar) ve yarış sonrası arabanın bakımı (temizleme, yıkama, benzin koyma animasyonları harika) gibi çocukların farklı yönlerini harekete geçirecek detaylar bulunuyor.

iPhone ve iPad ile uyumlu olan yarış oyunu ücretli ancak; çocuklar için son derece tehlikeli reklamlar sunmuyor ve satın alımlar içermiyor. Çocuğunuzun güvenle oynayabileceği bir yarış oyunu arıyorsanız kesinlikle indirmelisiniz.

YORUMLAR