Dracula 1: Resurrection 1.1 (ios)

Dracula 1: Resurrection

1.1
Dracula 1: Resurrection
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dracula 1: Resurrection point and click türünde bir macera oyunudur

Dracula 1: Resurrection sürükleyici bir hikayeyi ve zorlayıcı bulmacaları birleştiren bir mobil macera oyunudur.

İlk olarak bilgisayar için yayınlanan aynı isimli oyunu iOS cihazlara taşıyan bu uygulama oyunun bir bölümünü ücretsiz olarak oynamanıza ve oyunun tam sürümü hakkında fikir sahibi olmanıza imkan veriyor. Eğer oyunun tamamını satın almak isterseniz uygulama içerisinden bu işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Dracula 1: Resurrection'da 1904 yılında Londra'da başlayan bir hikaye konu alınıyor. Bu tarihten yedi yıl öncesinde vampirlerin lordu Drakula yol edilmiştir. Bu işi gerçekleştiren kahramanımız Jonathan Harker geçen süre boyunca hayatının güvende olduğunu sanarak yaşamını sürdürmüştür. Fakat herşey karısının Londra'dan gizemli bir şekilde kaçarak Drakula'nın yaşadığı topraklar olan Transilvanya'ya doğru yola çıkmasıyla değişmiştir. Bu beklenmeyen kaçış Jonathan'ı şüphelendirmiştir ve Jonathon'da karısının peşinde Transilvanya'ya doğru yol almaya başlamıştır. Yoksa Drakula ölmemiş ve intikam alma peşinde midir? İşte bu sorunun cevabını oyun boyunca bulmaya çalışıyoruz.

Dracula 1: Resurrection point and click tarzında bir macera oyun. Oyunda çeşitli ipuçlarını, eşyaları ve delilleri birleştirerek bulmacaları çözmeye ve hikaye boyunca ilerlemeye çalışıyoruz. Oyunda bulmacaları çözmemiz için bize ipucu sunabilecek birçok ilginç karakterle de karşılaşıyoruz. Ara sinematiklerle desteklenen hikaye anlatımının akıcı olduğu söylenebilir.

Dracula 1: Resurrection eğer bu klasik macera oyununu tekrar oynamak ve nostalji yapmak isterseniz veya yeni ve güzel bir macera oyunu denemek isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

YORUMLAR