Drag Racing 4x4 1.2.11 (ios)

Drag Racing 4x4

Drag Racing 4x4
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drag Racing 4x4 arazi araçlarıyla drag yarışlarına katıldığımız ilginç bir yarış oyunu.

Drag Racing 4x4, iOS işletim sistemi taşıyan cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış, aksiyon odaklı bir drag yarış oyunu olarak öne çıkıyor. Yarış oyunları oynamaktan keyif alan herkesin sevebileceği türden bir yapıya sahip olan oyunda, rakiplerimizi geçerek bitiş çizgisine en önce varan yarışçı olmaya çabalıyoruz.

Oyunda arazide görmeye alışkın olduğumuz araçları asfalt üzerinde lastik yakarken görüyoruz. Açıkçası spor otomobilleri içeren birçok drag oyunu var fakat kamyonları öne çıkartan bir yapıma denk gelmemiştik.

Oyunun en güzel yanı upgrade seçeneklerinin bol olması. Yarışlardan elde ettiğimiz paraları kullanarak aracımızı teknik açıdan geliştirebiliyor ve bu sayede rakiplerimize karşı üstünlük kurabiliyoruz. Satın aldığımız upgrade parçalarını beklemek zorunda değiliz. Satın alımlar direkt olarak araca yansıtılıyor. Bu yönüyle Drag Racing 4x4, oyunculardan para koparmak yerine onlara keyif vermeyi amaçlayan bir yapım olduğunu ispatlıyor.

Oyunun grafikleri tatmin edici seviyelerde. Yarışlar esnasında aracımızı yandan görüyoruz ve bu esnada ekranımıza kadranlar çıkıyor. İdeal devir aralığında vitesleri değiştirerek rakibimizle aramızı açmamız gerekli. Dolayısıyla zamanlama çok kritik bir öneme sahip. Yanlış zamanlarda vites dğeiştirmek aracın performansını olumsuz yönde etkiliyor.

Sonuç olarak Drag Racing 4x4, yarış oyunları oynamaktan keyif alanların ve bu kategoride oynayabileceği ücretsiz bir yapım arayanların mutlaka denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR