Drag Racing: Bike Edition

Drag Racing: Bike Edition
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    122

  • Üretici

    Creative Mobile

Drag Racing: Bike Edition, süper hızlı spor motosikletlerle yarıştığınız ücretsiz bir yarış oyunudur.

Dünyanın en popüler mobil araba yarışı oyunu Drag Racing’in motosiklet sürümünde yarış heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Son derece hızlı spor motosikletlerle yarıştığınız oyunda kazanılacak onlarca zorlu yarış sizleri bekliyor. Süper hızlı motosikletlerin hakkını vermeli ve en iyiler listesine adınızı yazdırmalısınız.

Milyonlarca oyuncunun mobil cihazlarınızda beğenerek oynadığı araba yarışı oyunu Nitro Nation Drag Racing’in yaratıcılarından yine mükemmel bir oyun bizlerle. Drag Racing: Bike Edition adını taşıyan oyun daha fazla hız yapmayı seven motosiklet kullanıcılara hitap ediyor. Gelişmiş fizik motoru sayesinde mobil cihazınızda oynayabileceğiniz en gerçekçi motosiklet oyununda binlerce motorcu ile karşılabileceğiniz 4 çevrimiçi mod yer alıyor. Hemen yarışlara katılabilir, kariyer yapabilir, online düzenlenen yarışlarda en iyisi olduğunuzu gösterebilirsiniz. Motorunuzun tüm parçalarını upgrade ederek daha hızlı bir motora kavuşabilirsiniz.

Hem iPhone hem de iPad’inizde oynayabileceğiniz oyunda her biri farklı yarış deneyimi sunan 17 adet spor motosiklet yer alıyor. Motosikletinizin performansını artırmak üzere çeşitli parçalar ekleyebilir, ince ayarlarla motosikletinizin gücüne güç katabilirsiniz.

Drag Racing: Bike Edition, gelişmiş motor fiziği ile mobil cihazda en gerçekçi drag yarışı keyfi sunan kısa sürede bağımlığı olabileceğiniz harika bir oyun.

YORUMLAR