Draw Slasher

Draw Slasher
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    26

  • Üretici

    Mass Creation

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Draw Slasher, Fruit Ninja gibi beceri oyunları Temple Run gibi koşu oyunlarıyla birleşirse ne olur sorusuna adeta cevap veren bir oyun. Oyunu iOS cihazlarınıza çok cüzi bir fiyat karşılığında indirip oynayabiliyorsunuz.

Farklı ve yaratıcı bir oyun arayışındaysanız ve boş vakitlerinizi eğlenceli bir oyunla değerlendirmek istiyorsanız Draw Slasher hem kafanızı boşaltacak hem de bu esnada keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak bir oyun diyebilirim.

Draw Slasher'da amacınız şehrini savunan ninja kahramana yardımcı olmak. Bir koşu oyunu gibi kahramanımızı ekranda görüyoruz ve soldan sağa doğru koşuyor. Fakat aynı zamanda da tıpkı Fruit Ninja gibi karşınıza çıkan her şeyi kılıcınızla kesmeniz de gerekiyor.

Oyunda karşınıza zombi maymunlar, zombi korsanlar, korsan maymunlar, zombi korsan maymunlar ve bazen de hepsi bir arada çıkıyor ve hepsini geri püskürtmeye çalışıyorsunuz. İlk bir kaç bölüm kolay geliyor fakat ilerledikçe zorlaştığını söyleyebilirim.

Hoş grafikleri ve eğlenceli animasyonları ile de göze çarpan oyun aynı zamanda sürükleyici hikayesiyle de merak ettirip devam etmenizi sağlıyor. Akıcı oyun yapısıyla da sıkılmadan uzun süre oynayabiliyorsunuz diyebilirim.

Siz de farklı ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız, Draw Slasher'ı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR