Draw the Path

Draw the Path
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Draw the Path, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde aman öldürmek yada keyifli vakit geçirmek için ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Draw the Path, iOS cihaz sahiplerine hem ücretsiz hem de ücretli versiyonu sunulan bir bulmaca oyunu. Oldukça eğlenceli bir oynanışa sahip olan oyundaki amacınız, her bölüm topu bitiş noktasındaki deliğe götürmek. Götürebilmek için ise parmağınızı kullanarak bölümler üzerinde çizgiler çiziyorsunuz. Çizgileri çizdikten sonra top harekete geçiyor ve çizdiğiniz çizgileri takip ederek bitiş deliğine ulaşaıyor. Eğer çizgileri güzel çizemezseniz ve top bitiş deliğine gvaramazsa bölümü geçemiyorsunuz.

3 yıldız üzerinden değerlendirilen tüm bölümlerde, yıldız dereceniz topun topladığı yıldızlara göre belirleniyor. Her bölüm içerisinde 3 yıldız yerleştirilmiş. Bu nedenle topun bitiş noktasına giderken yıldızları da toplaması gerekiyor fakat bu bir zorunluluk değil. Bölümü geçmek için bitiş deliğine ulaşması yeterli. Daha yüksek puan almak için yıldızları toplamanız gerekli.

Arkadaşlarınızla yarışabileceğiniz Draw the Path oyununda 4 farklı dünya bulunuyor ve her bir dünyada 25 bölüm bulunuyor. Toplam 100 bölümden oluşan oyun ile keyifli vakit geçirmek mümkün. Oyunun ücretsiz versiyonunu iPhone ve iPad'lerinize indirerek deneyebilirsiniz. Oyunu beğenmeniz durumunda oyun içerisinden ücretli versiyona geçiş yaparak tüm bölümleri oynayabilirsiniz.

Farklı bir oyun olmamasına rağmen benzer oyunlarla kıyaslandığında oldukça iyi olduğunu düşündüğüm Draw the Path'in tasarımı da oldukça şık. Renkli bölümler içerisinde çizgileri dikkatli çizmeyi unutmayın.

YORUMLAR