Drift Draft Destroy

Drift Draft Destroy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İzometrik kameradan oynayabileceğiniz ücretsiz bir multiplayer araba yarışı oyunu olan Drift Draft Destroy Türk ekip Gripati'nin bir eseri.

Türkiye'nin sevilen ve uluslar arası mobil oyun arenasında da yavaş yavaş isim yapmaya başlayan Gripati ekibinin hazırladığı yeni bir oyun olan Drift Draft Destroy ile atari salonları klasiklerine geri dönüyoruz. Off Road Racing tarzı izometrik bir kamera açısıyla bizi karşılayan oyunda bir nebze olsun daha fazla asfalt ile karşı karşıyayız.

Tombul ve karikatüristik araba tasarımları sevimli bir hava yakalamayı başaran oyun, büyük küçük herkesin eğlenebileceği tarzda bir oyun olmakta geri kalmıyor. Vitesin, frenin ve sağlık barının olmadığı bu oyunda arabanızı amansız virajlardan kaydırarak ve rakip araçlara hasar vererek başarıya uzanan yola ulaşmasını sağlıyorsunuz. iPhone ve iPad için çıkan bu çekişmeli oyun online modu sayesinde 4 kişinin aynı anda oynayacağı bir kapışma sahasına dönüyor.

4 farklı araba seçeneği bulunan oyunda ruhunuzu yansıttığını düşündüğünüz arabalardan birini seçebilirsiniz. Öte yandan birbirinden görüntü olarak oldukça farklı olan araçların bu denli hızlı ritmli bir oyunda kolay ayırt ediliyor olması multiplayer oyun deneyimleri için büyük bir avantaj. Game Center sayesinde lider tabelasını takip edip Total Destroy gibi modları da oynayabiliyorsunuz.

Ücretsiz bir oyunun sunabileceği eğlencenin miktarından şüphe duyuyorsanız bu oyunu kendinize ve arkadaşlarınıza yüklediğinizde fikriniz büyük ihtimalle değişecektir.

YORUMLAR