Drift Mania: Street Outlaws 1.0 (ios)

Drift Mania: Street Outlaws

1.0
Drift Mania: Street Outlaws
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drift Mania: Street Outlaws, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz üç boyutlu bir drift oyunudur.

Drift Mania: Street Outlaws, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde gerçek bir drift deneyimi yaşayabileceğiniz üç boyutlu bir araba yarışı oyunudur.

Seçebileceğiniz farklı arabalarla dünyanın farklı ülkelerindeki gerçek yollarda rakiplerinizle kafa kafaya yarışacağınız bu son sürat oyunda gerçek bir yarış ve drift deneyimi yaşayacaksınız.

Arabanızın farklı parçalarını istediğiniz gibi modifiye edebileceğiniz ve yine aracınızın performans ayarlarını değiştirerek mükemmel drift ve yol tutuşu için ihtiyacınız olan ayarları belirleyebileceğiniz Drift Mania: Street Outlaws, popüler serinin son oyunu olarak kullanıcılara her zamankinden çok daha fazlasını sunuyor.

Bir yandan kariyer modu ile driftin kralı olma yolunda ilerlerken diğer bir yandan da çevrimiçi çoklu oyuncu modu üzerinde arkadaşlarınız ve dünya üzerindeki diğer oyuncularla karşılaşabilirsiniz. Hatta yeterince iyiyseniz küresel sıralama listesi üzerinde kendinize yer bile bulabilirsiniz.

Yüksek çözünürlükteki üç boyutlu grafikler, mükemmel ses efektleri, akıcı kontroller, çevrimiçi çoklu oyuncu modu, modifiye seçenekleri ve çok daha fazlası Drift Mania: Street Outlaws'ta sizleri bekliyor.

Drift Mania: Street Outlaws Özellikleri:

  • Yüksek çözünürlüklü grafikler
  • Araba geliştirme ve özelleştirme
  • Aracınızın performans ayarlarını özelleştirin
  • Kariyer modu ile drift kralı olma şansı
  • Çoklu oyuncu moduyla drift savaşları
  • Küresel sıralama listeleri

YORUMLAR