Driving Quest! (ios)

Driving Quest!

Driving Quest!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Driving Quest! araç kullanma yeteneklerinizi sınayabileceğiniz bir mobil simülasyon oyunu

Driving Quest! eğer birbirinden güzel arabalarla zorlu sürüş testlerine katılmak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil araba oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olan Driving Quest!'te araç kullanma becerilerimizi sınayan testler mevcut. Bu farklı testlerde çeşitli senaryolar karşımıza çıkıyor, kimi zaman araçların düzensiz bir şekilde park ettiği dar sokaklarda yol almaya çalışıyor, kimi zaman pizza dağıtırken bu pizzayı soğumadan sahibine ulaştırmaya çalışıyoruz.

Driving Quest! kuşbakışı kamera açısıyla oynanmakta; bu sayede gçrüş açısı genişliyor ve oyuna taktiksel bir hava kazandırılıyor. Zamana karşı yarıştığınız Driving Quest!'te hem hızlı, hem de dikkatli olmanız gerekli. Analog direksiyon yardımıyla oynanan Driving Quest!'de bu kontrol sistemine alıştıktan sonra kendinizi geliştirebiliyor, görevleri tamamlayarak yeni araçların kilidini açabiliyorsunuz. Oyunda canavar kamyonlar gibi ilginç araç türleri de mevcut.

Güzel grafiklerle donatılmış Driving Quest! her yaştan oyuncuya hitap etmekte.

YORUMLAR