Drops 30.10 (ios)
Drops
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    42

  • Üretici

    Language Drops

Yabancı dil öğrenme uygulamaları arasında en iyisi

Drops, 2018’in en iyi Android uygulaması; yabancı dil öğrenmek, kendini geliştirmek isteyen kişiler için en iyi eğitim uygulamalarından biri. İngilizce, Almanca, Korece, Rusça, İspanyolca, Arapça ve diğer yabancı dilleri sıfırdaneğlenceli animasyon ve görseller eşliğinde öğreten harika bir mobil uygulama.

Yabancı dil öğrenmek, seviyesini ilerletmek isteyenlere tavsiye edeceğim uygulamalarında başında geliyor Drops. 31 dil destekleyen eğitim uygulamasıyla kelime bilginizi ölçüyor, yeni kelimelerle kelime dağarcığınızı geliştiriyorsunuz. Dil bilgisinden çok daha önemli olan kelime bilgisini kazandıran uygulamada yiyecek ve içecekler, doğa ve hayvanlar, insanlar ve sağlık, seyahat ve araçlar, şehir ve mekanlar, teknoloji, moda ve giyim, eğlence, bilim, spor gibi farklı kategoriler bulunuyor. 5 dakikalık oturumları tamamlayarak seviyenizi ilerletiyor, yeni içeriklerin kilidini açıyorsunuz.

Kelimeleri görsellerle öğrenerek pratik yapıyorsunuz. Bazen kelimelerle görselleri eşleştirerek, bazen kelimeleri yazarak, bazen seçim yaparak, bazen de harfler üzerinden kelimeleri ortaya çıkararak ilerliyorsunuz. Her seferinde kelimeler söylendiğinden, görseller çıkarıldığından o kelimeyi hafızanıza kazımış oluyorsunuz.

YORUMLAR