DS File 4.4 (ios)

DS File

4.4
DS File
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DS File'ı kullanarak Synology DiskStation NAS cihazlarınız üzerindeki dosyalarınıza iPhone ve iPad'ler üzerinden kolayca erişebilirsiniz.

DS File uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve Synology DiskStation NAS cihazlarınızda yer alan dosyalara en kolay yoldan erişim sağlayabileceğiniz ücretsiz ve resmi bir uygulama. İstediğiniz yerden NAS depolama cihazınızda yer alan dosyalarınıza hemen ulaşabiliyor ve dilerseniz görüntüleme, düzenleme ve dosya organizasyonu gibi tüm işlemlerinizi hemen tamamlayabiliyorsunuz.

Uygulama hem dosyalarınızı görmenize hem de düzenlemenize imkan tanıyor. Medya dosyalarınızı direkt olarak görüntüleyebilmenin yanında dökümanlarınızı da açabiliyor ve böylece nerede olursanız olun internet bağlantınız olduğu sürece işlerinizi devam ettirebiliyorsunuz.

Eğer gideceğiniz yerde internet bağlantınızın olmayacağını düşünüyorsanız, dosyalarınızı mobil cihazınıza indirebiliyor ve böylece offline olarak çalışmaya devam edebiliyorsunuz. HTTPS güvenli bağlantı seçenekleri desteği sayesinde NAS'ınız ve iOS cihazınız arasındaki veri transferi güvenliği de kolayca sağlanıyor.

Çevrimiçi dosya depolama servislerine güvenmiyor ve dosyalarınızı kendi NAS cihazlarınız üzerinde tutmaya sıcak bakıyorsanız DS File Synology NAS cihazı sahipleri için elzem uygulamalardan bir tanesi haline geliyor.

YORUMLAR