Dubai Drift 2 1.7 (ios)

Dubai Drift 2

1.7
Dubai Drift 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dubai Drift 2 güzel bir görünüm sunan bir mobil yarış oyunudur

Dubai Drift 2 güzel grafikleri zengin bir içerikle birleştiren bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir drift oyunu olan Dubai Drift 2'de uçuk bir şekilde drift yapmanın keyfini çıkarabiliyoruz. Oyun içerisinde yer alan farklı arenalarda tek başımıza drift yeteneklerimizi sınayabileceğimiz gibi oyunun online modunda diğer oyuncularla savaşabiliyoruz ve rekabetin heyecanını yaşayabiliyoruz. Oyunda kendi yarış kulübünüzü kurabilmeniz mümkün. Kendi yarış kulubünüzü kurduktan sonra arkadaşlarınızı bu kulübe davet edebiliyorsunuz veya siz de arkadaşlarınızın kulübüne katılabiliyorsunuz. Sonrasında diğer kulüplerle savaşabilmektesiniz.

Dubai Drift 2'de bizi yeni araç seçenekleri bekliyor. Oyunda son model spor arabaların yanısıra kamyonetler, 4 çeker jipler ve dev lastikli canavar kamyonlar kullanabiliyoruz. Oyunda farklı kişiselleştirme seçeneklerine de sahibiz. Aracımızın kullanan sürücünün farklı maskeler giymesini sağlayabiliyoruz.

Dubai Drift 2 grafik açısından başarılı bir oyun. Yüksek detaylı araç modellemelerinin yanısıra sürücü ve çevre grafikleri de görsel olarak tatmin ediyor. Dubai Drift 2'nin patlama gibi görsel efektleri de bu başarıyı tamamlıyor. Yeniğ araç içi kokpit kamerası farklı bir oyun tecrübesi yaşamanıza imkan veriyor.

YORUMLAR