Dungeon Hunter 4

Dungeon Hunter 4
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    419

  • Üretici

    Gameloft

Dungeon Hunter 4 kesinlikle denemeniz gereken bir aksiyon-rpg oyunudur

Dungeon Hunter 4, geliştirdiği mobil oyunlarının hemen hemen hepsi büyük hitler haline dönüşen Gameloft tarafından geliştirilmiş aksiyon-RPG türünde, ücretsiz olarak iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir mobil oyundur.

Dungeon Hunter 4'ün hikayesi insanoğlunun iblislerle savaşına dayanmaktadır. İnsanoğlunun çağlar öncesinde yok olduğuna inandığı iblisler bir şekilde geri dönmüşlerdir ve dünyaya korku ve terör saçmışlardır. Valenthia Krallığı'nda ise durum pek farklı değildir. Krallığın büyük bir bölümü harabeye dönüşmüş, geriye sadece ayakta durmaya çalışan küçük bir bölüm kalmıştır. Biz ise bu karışık ortamda derin uykusundan uyanan ve kendisine yeni güçlerin verilmiş olduğunu anlayan bir kahramanı kontrol ediyoruz.İnsanlarının tek umudu olan bu kahramanı kontrol ederek iblisleri geri püskürtmeli ve krallığımızı kurtarmalıyız.

Dungeon Hunter 4 gerçek zamanlı aksiyonu bizlere yaşatmaktadır. Popüler aksiyon-RPG oyunu Diablo tarzı bir oynanış sunan Dungeon Hunter 4 mobil cihazlar için oldukça kaliteli grafiklere sahiptir. Oyunda kendine has savaş yeteneklerine sahip 4 farklı kahraman sınıfından birini seçebiliyoruz ve bu yeteneklerimizi oyunda ilerledikçe geliştirebiliyoruz. Bunun yanında zırhlarımızı, ekipmanlarımızı ve silahlarımızı kişiselleştirebilmek, yeni eşyalar yaratabilmek ve eşyalarımızı büyü ile güçlendirebilmek de mümkündür.

Dungeon Hunter 4'ün sunduğu hack & slash türündeki oynanış bize bolca eğlence ve canlılık sunuyor. Yüzlerce düşman ile savaşırken bölümsonu canavarları ile karşılaşabiliyor ve bu güçlü iblisleri mağlup ettikçe özel ödüller kazanıyoruz. Oyunda eşya toplama büyük bir öneme sahip ve birçok büyülü eşya keşfedilmek üzere bizleri bekliyor.

Dungeon Hunter 4'te çoklu oyuncu moduna yer verilmesi de oyunu zenginleştiren bir öğe. Arkadaşlarımızla ortak olarak arenalara girebilmenin yanında oyunda yer verilen PvP  modlarında yeteneklerimizi sergileyebiliyoruz.

 

YORUMLAR