EhliyetApp

EhliyetApp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EhliyetApp, tüm ehliyet türleri için en çok sorulan soruları ücretsiz olarak sunan bir test uygulamasıdır.

EhliyetApp uygulaması sayesinde ehliyet sınavına hazırlanırken sürücü kurslarının verdikleri kalın kitaplara ihtiyaç duymayacaksınız. A1 – A2, B, C – D – E, F – G ve H sınıfı ehliyet türlerine ait geçmiş yılların sınav sorularını ücretsiz olarak sunan, mobil cihazınıza indirme izni veren uygulama ile iPhone veya iPad’inizi açıp dilediğiniz vakit dilediğiniz yerde almak istediğiniz ehliyet türüne ilişkin testleri çözebilir ve sınava hazırlanabilirsiniz.

A1 – A2 sınıfı için İlk Yardım, Trafik ve Motor, B Sınıfı için İlk Yardım, Trafik ve Motor, C – D ve E sınıfı için İlk Yardım, Trafik, Motor, F – G sınıfı için İlk Yardım, Trafik, Motor ve H sınıfı için İlk Yardım ve Trafik bilgisini içeren test sorularını içerisinde barındıran uygulama, istediğiniz ehliyet türünün istediğiniz yılına ait test sorularına hızlıca ulaşmanıza imkan veren sade ve modern tasarımlı arayüz ile geliyor.

Test sorularını internet bağlantısı olmadan da çözmenize izin veren uygulamada test sonucunuzu detaylı olarak görebiliyorsunuz. Hangi sorularda yanlış yaptığınızı, testi ne kadar sürede tamamladığınızı, kaç soruyu doğru, yanlış yanıtladığınızı, kaç soruyu es geçtiğinizi görebiliyorsunuz.

YORUMLAR