Empire Defense 2

Empire Defense 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Empire Defense 2, güçlü askerler ve barbarları yok ederek kendi alanınızı büyütmek ile sorumlu olduğunuz müthiş bir iOs strateji oyunudur.

Empire Defense 2, kule savunma oyunlarını seviyorsanız sizin için oldukça güzel oyunlardan bir tanesi olabilir. Oyun içerisinde kontrol ettiğiniz kahraman ile göreviniz sahip olduğunuz alanı genişletmek. Krallığın kahramanına verdiği sınırları genişletme görevi pek kolay bir görev değil. Çünkü sınırları geniletmek için barbarları ve tehlikeli askerleri yok etmeniz gerekiyor. Kahramanınıza yardım ederek onun yoluna çıkan herşeyi yok etmelisiniz.

Sahip olduğunuz toprakları genişletmek için size yardımcı olacak bir kahraman takımı daha bulunmaktadır. Ayrıca bu kahramanlar dışında ölümcül silahlarda görevinizi yerine getirmek için sizin kontrolünüz altında olacaktır. Oyunda başarılı olmak istiyorsanız kahramanlarınızı ve silahlarınızı harita üzerinde stratejik olarak yerleştirmelisiniz. Ayrıca kazandığınız paralar ile kulelerinizi ve kahramanlarınızı güçlendirebiliyorsunuz. Düşmanlarınız size saldırarak liderinizi öldürmeye çalışacaktır ve eğer düşmanlarınız bu hamlelerinde başarılı olurlarsa oyun sona erer.

Bölümleri geçtikçe daha da zorlaşan ve heyecanlı hale gelen oyunda aynı zamanda özel yeteneklere sahip yeni kahramanların kilidi açılacaktır. Kahramanlarınızı organize ederek dalgalar halinde gelecek olan düşman saldırılarına karşı kendi alanınızı savunamlısınız. Silahlarınızı da geliştirerek düşmanlarınızın yapacağı saldırılarda daha rahat bir savunma yapabilirsiniz. Eğer bunları yapamazsanız düşmanlarınız karşısında ayakta durma şansınız malesef yok.

Grafikleri ve oyun yapısı oldukça güzel olan oyunu, bir çok oyuncunun severek oynayacağına eminim. iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen Empire Defense 2 oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR