Empires and Allies 1.5.884969 (ios)

Empires and Allies

Empires and Allies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Empires and Allies modern savaş teknolojilerine yer veren bir mobil strateji oyunudur

Empires and Allies eğer güzel grafiklere sahip olan ve bolca aksiyon içeren bir savaş oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Empires and Allies'da bizi klasik Command & Conquer ve Red Alert oyunlarına benzeyen bir görünümün ve Clash of Clash tarzı savaş dinamiklerinin karışımı bekliyor. Oyunun hikayesi DDO adlı terörist bir örgütün dünya düzenini tehdit etmesi ile başlıyor. Biz bu hikayede DDO karşında mücadele veren bir gücü yönetiyoruz ve savaşa dahil oluyoruz.

Empires and Allies'ta ilk olarak kendi üssümüzü kurarak oyuna başlıyoruz. Üssümüzü kurduktan sonra yavaş yavaş farklı savaş silahlarımızı ve araçlarımızı üretmeye başlıyoruz. Düşmanlarımızla çarpıştıkça üretimimizi artıracak kaynakları toplayabiliyoruz. Oyunda yeni teknolojileri kullanabilmek için araştırma geliştirme faaliyetleri de yürütmemiz gerekiyor.

Empires and Allies'da oyuncuları cezbeden öğe oyun içerisinde modern savaş silahlarına ve araçlarına yer verilmesi. Tanklar, helikopterler, uçaklar, füzeler ve nükleer bombalar oyuna gerçekçi bir hava kazandırıyor. Oyunu internet üzerinden diğer oyuncularla birlikte oynayabilmeniz, ittifaklar kurabilmeniz veya diğer oyunculara karşı savaşabilmeniz mümkün.

Türkçe desteğine sahip olan Empires and Allies oldukça güzel görünen grafiklerle süslenmiş bir oyun.

YORUMLAR