Empires War - Age of the Kingdoms

Empires War - Age of the Kingdoms
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Empires War - Age of the Kingdoms, iOS işletim sistemi kullanan mobil cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Empires War - Age of the Kingdoms, iOS işletim sisteminin yeni sürümleri üzerinde çalıştırabileceğiniz gerçek zamanlı strateji oyunudur.

Super Dream Network Technology tarafından geliştirilen en yeni oyun olan Empires War - Age of the Kingdoms, Massive Multiplayer Online yani Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi yapısının derinlerine kadar işlemiş ve kendine has oyun içi dövüş sistemi bulunan, Age of Empires serisiyle tanıdığımız oyun yapısını sürdürmeyi başaran kaliteli mobil oyunlardan bir tanesidir. Age of Empires ismiyle birlikte anladığınız üzere oyun kur, geliştir ve fethet mantığıyla işlemektedir.

Age of Empires II’nin yan sanayi mobil versiyonu olarak rahatlıkla adlandırabileceğimiz bu oyun, bütün temasını efsanevi strateji oyunundan aparsa bile bunu çok iyi şekilde başarabildiği için ortaya strateji oyuncularının çok seveceği bir yapım çıkarmayı da başarabilmiştir.

Bilmeyenler için özetlemek gerekirse; Empires War, birkaç işçiyle başladığınız ve işçilere binalar kurdurup, çevrenizdeki kaynakları işeyerek medeniyetinizi geliştirdiğiniz bir oyundur. Her yeni çap ile birlikte daha güçlü savunma ve saldırı birimlerine sahip olduğunuz bu türde, bütün amacınız rakiplerinizi yok etmektir.

YORUMLAR