Epic Heroes War

Epic Heroes War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Epic Heroes War, fantastik bir strateji oyunu denemek isteyenlerin denemesi gereken bir yapım.

Epic Heroes War, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ücretsiz bir strateji oyunu olarak tanımlanabilir. Fantastik öğelerle donatılmış olan Epic Heroes War, uzun soluklu bir strateji oyunu arayan herkesin severek oynayabileceği bir yapım.

Oyunda 20'den fazla kahraman ve her kahramanın kendine özgü güçleri bulunuyor. Elbette bu karakterleri farklı eşyalarla daha da güçlü bir hale getirebilme şansına sahibiz. Bu konuda bizlere 250'den fazla eşya sunuluyor. Bu eşyaların her biri karakterlere güç katıyor ve rakipleri karşısında avantaj elde etmelerini sağlıyor. Özellikle boss fight'larda karakterimizin gücü belirleyici rol oynuyor.

Eğer oyunun hikaye modunda ilerlemek isterseniz oynayabileceğiniz 60 kampanya görevi mevcut. Hikayeden kopup biraz daha orijinal bir şeyler denemek istiyorsanız gücünüzü PvP savaşlarda diğer oyunculara karşı gösterebilirsiniz.

Göz alıcı grafikleri, detaylı modellemeleri ve büyülü atmosferiyle dikkat çeken Epic Heroes War, ücretsiz strateji oyunu arayan herkesin göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi.