Escape the Hellevator!

Escape the Hellevator!
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    65

  • Üretici

    Fezziwig Games

Escape the Hellevator! her yaştan oyunseverin oynayabileceği keyifli ve kaliteli bir bulmaca oyunudur.

Escape the Hellevator! bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlere hitap eden kaliteli bir odadan kaçma oyunudur. Oyunu hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde sorunsuz olarak oynayabilirsiniz.

Odadan kaçma oyunları mobil cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz en keyifli seçenekler arasında yer almakta. Çünkü bu oyunlar tabletlerin ve akıllı telefonların kısıtlı kontrol imkanı sunan ekranlarında sorunsuzca çalışabilmekte. Yapımcılar da bu durumu göz önüne alarak çeşitli alternatifler sunuyor. Escape the Hellevator! da bu alternatifler arasında yer alıyor fakat doğruyu söylemek gerekirse şu ana kadar karşılaştığımız en iyi bulmaca oyunları arasında bu oyun var.

Oyuna ilk başladığımızda grafikler karşısında büyüleniyoruz. Çizgi roman havasında hazırlanmış kaliteli grafikler oyuna bambaşka bir hava katıyor. Ekrana dokunarak objelerle etkileşime geçebiliyor ve odalardan bu şekilde kaçabiliyoruz.

Genel çerçeveden değerlendirecek olursak Escape the Hellevator! büyük küçük herkesin severek oynayabileceği keyifli bir bulmaca oyunu.

YORUMLAR