Eternity Legends: League of Gods Dynasty Warriors 1.3.6 (ios)

Eternity Legends: League of Gods Dynasty Warriors

Eternity Legends: League of Gods Dynasty Warriors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farklı rakipler ile karşılaşacağız.

DIVMOB tarafından geliştirilen ve tamamen ücretsiz olan Eternity Legends: League of Gods Dynasty Warriors ile dünyanın dört bir yanından oyuncular ile bir araya geleceğiz. 3D grafiklerin ve zengin içeriğin yer aldığı mobil oyununda kaliteli bir ortam yer alıyor. Basit kontroller ile karakterimizi yöneteceğimiz oyunda seviye sistemi yer alacak.

Oyuncular seviye sistemi ile hızlı bir şekilde karakterlerini geliştirebilecek ve daha güçlü bir hale gelebilecekler. Oyuncular ne kadar yüksek seviyelere ulaşırlarsa o kadar güçlü olurlar. Görsel efektler eşliğinde dünya çapındaki oyuncular ile PvP savaşlarına katılacak ve bu savaşlardan galibiyetle ayrılmaya çalışacağız.

 Ücretsiz olması ile hızlı bir şekilde 100 bin oyuncuya ulaşan rol oyunu kitlesini de artırmaya devam ediyor. Yapımda farklı oyun modları ve farklı yetenekler bulunacak. Oyuncular dilediği modu oynayabilecek ve silahlar ile daha güçlü hale gelecekler. Ücretsiz olarak mobil platformda oyunculara sunulan rol oyunu gerçek zamanlı olarak oynanıyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR