Euro Truck Simulator 2018 1.2 (ios)

Euro Truck Simulator 2018

1.2
Euro Truck Simulator 2018
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,817

  • Üretici

    Zuuks Games

Euro Truck Simulator 2018, Avrupa yollarını kapsayan bir mobil kamyon oyunu

Euro Truck Simulator 2018 oyunculara gerçekçi bir kamyon kullanma tecrübesi yaşatmayı hedefleyen bir mobil simülasyon oyunu olarak özetlenebilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefon ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kamyon simülatörü olan Euro Truck Simulator 2018'de Avrupa yollarına çıkıyoruz ve kendi nakliye firmamızla yük taşımaya ve para kazanmaya çalışıyoruz. Şirketimizi kurduktan sonra yük türünü ve rotayı belirliyor, kamyonumuzla yolculuğa başlıyoruz.

Euro Truck Simulator 2018'de oyunculara farklı kamyon türleri bulunmakta. Bu kamyonları farklı kamera açılarıyla kontrol edebilmekteyiz. Bu kameralar arasında kokpit kamerası da bulunuyor, aracınızı içerden kontrol ederken direksiyonu ve göstergeleri görebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2018'de 50 'den fazla görev mevcut. Bu görevleri yaptıkça para kazanabilmekte, yeni kamyonların kilidini açabilmektesiniz. Oyunu dokunmatik kontrollerin yanısıra iOS cihazınızın hareket sensörü yardımıyla oynayabilmeniz mümkün.

YORUMLAR