Extreme Gear: Demolition Arena

Extreme Gear: Demolition Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Extreme Gear: Demolition Arena mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir araba savaşı oyunudur

Extreme Gear: Demolition Arena eğer zamanında bilgisayarlarınızda DOS ortamında Destruction Derby adlı klasik araba parçalama oyununu oynadıysanız size aynı eğlenceyi mobil cihazlarınızda sunabilecek bir oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba savaşı oyunu olan Extreme Gear: Demolition Arena'da oyuncular en hızlı araba olmak için değil, hayatta kalan ve yol almaya devam eden tek araba olmak için çabalıyorlar. Oyundaki temel amacımız rakip araçları parçalamak ve sağlam olarak arenadan çıkmak. Bu iş için rakiplerimize en sert darbeleri indirirken rakiplerimizin darbelerinden kaçmamız gerekiyor. Biz çarpıştıkça havada lastikler, gövde parçaları uçuşuyor ve araçların motorları patlıyor.

Extreme Gear: Demolition Arena'da farklı oyun modlarına da yer verilmekte. Oyundaki arena modunun yanısıra rampalardan atladığımız ve akrobatik hareketler gerçekleştirdiğimiz oyun modlarını da oynayabiliyoruz. Extreme Gear: Demolition Arena  bize araçlarımızı modifiye edebilme imkanı da veriyor. Dilerseniz aracınızın görünümünü tercihlerinize göre değiştirebilir, dilerseniz motorunuzu güçlendirebilirsiniz.

Extreme Gear: Demolition Arena'nın en zayıf yönü grafik kalitesi. Biraz daha yüksek kaliteli grafiklerle oyun daha iyi iş yapabilirdi. Fakat eğlenceli oynanış bu açığı kapatıyor.