Extreme SUV Driving Simulator 3D

Extreme SUV Driving Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Extreme SUV Driving Simulator 3D, 4x4 arazi araçlarıyla zorlu yarışlara katıldığınız bir simülasyon oyunu.

Extreme SUV Driving Simulator 3D, 4x4 SUV arabalarını test ettiğimiz, yarışlara katıldığımız bir iOS oyunu. iPhone ve iPad’imize ücretsiz indirip oynayabildiğimiz oyunda arazi gibi zor şartlarda rahatlıkla yol almak üzere tasarlanmış özel yapım araçları kullanıyoruz.

Göze hoş gelen ancak yüksek kalitede olmayan grafiklere sahip olan sürüş simülasyonu oyununda arazi araçlarıyla serbest stil, checkpoint ve trafik olmak üzere üç farklı modda yeteneklerimizi gösterebiliyoruz. Serbest stilde arazi aracımızı dilediğimizce test edebiliyoruz, hiçbir sınırımız yok. Checkpoint modu klasik araba yarışlarında gördüğümüz süre bazlı belli noktalardan geçmeye dayanan yarıştan farklılık göstermiyor. Trafik modunda ise karşımıza hiç olmadık yerlerde araba çıkıyor, onlara bulaşmadan ilerlemeye bakıyoruz.

Farklı sürüş isteyen 4x4 arazi araçlarıyla farklı pistlerde yarışma imkanı sunan oyunda aracın ABS, TC ve ESP sistemini ayarlama gibi sürüşü etkileyen unsurlar dikkat çekiyor. Ayrıca – her ne kadar hissettirmese de – hasar sistemi mevcut. Tabii ki kendinizi gerçekten aracı kullanıyormuş gibi hissetmenizi sağlayan farklı kamera açıları da var. Oyunun kısıtlı bir alanda geçmemesi de çekici özellikler arasında.

YORUMLAR