Extreme Trucks Simulator

Extreme Trucks Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    100

  • Üretici

    Ovidiu Pop

Extreme Trucks Simulator mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kamyon simülatörüdür

Extreme Trucks Simulator oldukça zengin bir içeriğe sahip olan bir mobil kamyon oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kamyon simülatörü olan Extreme Trucks Simulator'da bizi birçok farklı görev bekliyor. Extreme Trucks Simulator, sadece damperli kamyon kullanabildiğimiz bir oyun değil, oyunda damperli kamyon haricinde inşaatlarda ve kamu hizmetlerinde kullanılmakta olan birçok farklı ağır iş makinasını ve aracı da kullanabiliyoruz. Bu araçlar arasında kepçe, dozer, vinç, çöp kamyonu, beton kamyonu, forklift, kar küreyici gibi araçlar yer almakta.

Extreme Trucks Simulator içinde kimi zaman inşaattan kepçeyle moloz çıkararak kamyona yükleyip kamyonla bu molozları boşaltıyoruz, kimi zaman çekiciyle yanlış yere park etmiş araçları çekiyor, kimi zaman kurtarma görevlerine katılıyoruz. Oyunda yer alan 8'den fazla oyun modu içinde toplamda 80 civarında görev bulunuyor. Bu görevleri dilerseniz tek başınıza yapabiliyor, dilerseniz oyunu online olarak oynayarak diğer oyuncularla birlikte yapabiliyorsunuz.

Extreme Trucks Simulator'ı farklı kontrol yöntemlerinden birini seçerek, size en kolay nasıl geliyorsa öyle oynayabilirsiniz. Oyunun ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR