Eye Surgery

Eye Surgery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eye Surgery'de göz ameliyatları gerçekleştiriyoruz.

Eye Surgery, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz bir simülasyon oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda çeşitli göz rahatsızlıklarından muzdarip olan hastalarımızı ameliyat ederek sorunlarını çözmeye çalışıyoruz.

Oyunda hem simülasyon hem de RPG öğeleri bulunuyor. Ameliyata girdikten sonra yardımcı hemşirenin verdiği direktiflere ve önerilere dikkat ediyoruz. Bundna sonraki aşamada ise elimizde bulunan ameliyat aletlerini kullanarak operasyonu gerçekleştiriyoruz.

Bu aşamada dikkat etmemiz gereken en önemli şey hassasiyet ve denge. Kornea üzerinde yapacağımız herhangi bir müdahalae esnasında bıçağı kaydırmamız durumunda başarısız olmuş sayılıyoruz. Oyundaki kontroller dokunmatik ekranlar için özel olarak optimize edilmiş. Parmağımızı ekranda sürükleyerek doktorun müdahalelerini kontrol edebiliyoruz.

Eye Surgery'de çok fazla rahatsız edici görüntüler yok. Olup olmadık yerde kan çıkmıyor. Dolayısıyla belli bir yaşa kadar minik oyunseverler de bu oyunu keyifle oynayabilir.

YORUMLAR