Ezan Vakti

Ezan Vakti
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    740

  • Üretici

    Furkan Tektaş

Ezan Vakti, namaz vakitleri alarm, kıble bulma uygulaması.

Ezan Vakti, her Müslüman’ın telefonunda bulunması gereken bir uygulama. Namaz vakitlerini göstermekten alarm ile bildirmeye, kıble pusulasından yakındaki camileri göstermeye İslam dinini yaşayan kişilerin ihtiyaç duyacağı her şey uygulamada mevcut.

iPhone’unuza indirip kullanabileceğiniz dini uygulamalar arasında Ezan Vaktine de kesinlikle yer vermeniz gerektiğini düşünüyorum. Evinizde veya gittiğiniz bir yerde ezanı duyamadığınız vakitte oldukça işinize yarayacak bir uygulama. Ezan vakitlerinde ve vakit girmeden önce uyarı seçeneklerinin yanında birçok kişi için kalkması zor sabah namazası için uyandırma özelliğine sahip uygulamada namazın en doğru şekilde eda edilmesi için gerekli kıble pusulası da bulunuyor. Kıble nerede? sorusunu ortadan kaldırıyor.

Kaza namazı kılanlar için kaza namazlarını kayıt altına alma seçeneği de sunan uygulamanın diğer özellikleri arasında hicri gün ve ayları gösterme, günlük ve haftalık hava durumunu gösterme, her namaz vakti için ayrı ses ve zaman seçme bulunuyor.

YORUMLAR