Factor Samurai 1.71 (ios)

Factor Samurai

Factor Samurai
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fruit Ninja'ya benzerliğiyle dikkat çeken bu matematik tabanlı oyunda meyveler yerine sayıları kesmeye çalışıyoruz.

Factor Samurai özellikle matematik bazlı oyunlar oynamaktan hoşlananların denemesi gereken ücretsiz bir zeka oyunudur. iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bu muhteşem oyun ilk bakışta Fruit Ninja'yı andırıyor.

Aslında oyun tam olarak Fruit Ninja tabanı üzerine kurulu fakat daha farklı bir tema sunmakta. Oyunda meyveler yerine ekrana fırlatılan sayıları kesiyoruz. Fakat bu aşamada önemli olan bir nokta var, o da ikiye tam olarak bölünebilen sayıları kesip, bölünemeyen tek sayıları kesmemek. 2, 4, 6, 8 ve benzeri çift sayıları kesmeye çalışıyoruz. 3, 5, 7, 9 gibi ikiye tam sayı olarak bölünemeyen sayıları bırakıyoruz. Bu sayıları Fruit Ninja'daki bombalar olarak düşünebilirsiniz. Elbette bunlar en basit örnekler. Oyunda karşınıza çift basamakları ve hatta üç basamaklı sayılar da gelecek.

Oyunun grafikleri ortalama seviyede. Bu tarz oyunlardan beklenen asıl önemli şey animasyonlar ve bu oyunda bunlardan yeterince mevcut. Sayıları kestikçe ortaya çıkan görüntü gerçekten keyifli.

Siz de farklı bir deneyim yaşama kistiyor ve biraz da matematik bilgilerinizi test etmek istiyorsanız, Factor Samurai'ı denemelisiniz.

YORUMLAR