Fail Hard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,224

  • Üretici

    Fingersoft

Fail Hard, iOs cihazlarınız üzerinden oynayarak keyifli ve heyecanlı vakit geçirebileceğiniz ücretsiz aksiyon oyunlarından bir tanesidir.

Fail Hard, iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak oynayabileceği fizik tabanlı bir aksiyon oyunudur. Oynaması oldukça eğlenceli olan oyunun bazı eksi yönleri de bulunuyor.

Oyundaki amacınız dünya üzerindeki en iyi dublör olabilmek. Bunu yapabilmek için bir çok tehlikeli aksiyona girişiyorsunuz. Bu aksiyonlarda kullanabileceğiniz farklı türde araçlar da oyun içerisinde mevcut. Her yaştan oyuncunun oynayabileceği Fail Hard oyununda, bölümler ilerledikçe zorlaşmaktadır. Zorlaşan bölümlerde önünüze bazı objeler koyulacaktır. O yüzden bu objeleri nasıl atlatacağınızı düşünerek hamlelerinizi yapmalısınız. Sorunsuz ve dinamik oyun kontrolü sayesinde oynarken herhangi bir problem yaşamayacağınız Fail Hard oyunu gerçekten keyifli ve heyecanlı oyunlar arasında yer almaktadır.

Oyun içerisinde yolunuza çıkan altınları toplamayı unutmamalısınız. Topladığınız altınlar ile sahip olduğunuz eşyaları geliştirerek güçlendirebiliyorsunuz. Heyecanlı bir aksiyon oyunu arıyorsanız Fail Hard sizin için iyi bir tercih olabilir. iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

 

YORUMLAR