Faily Rider 1.0 (ios)

Faily Rider

1.0
Faily Rider
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Faily Rider mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz yarış oyunudur

Faily Rider hem görsel olarak hem de oynanış olarak beğeninizi kazanacak bir mobil motor yarışı oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Faily Rider'da kendi halinde sakin bir şekilde yolda motor kullanan bir kahramanın talihsiz hikayesine tanık oluyoruz. Kahramanımız normal seyrinde yoluna devam ederken karşısına huysuz bir keçi çıkıyor. Bu keçi kahramanımızın motoruna toslayarak onu trollüyor ve kanyona doğru uçmasına sebep oluyor. İşte biz de bu noktadan sonra kahramanımızın kontrolünü devralıyoruz ve onun kaza yapmamasını sağlamak için çabalıyoruz.

Faily Rider'da temel amacımız kahramanımzı yol alırken karşısına çıkan kaktüslere ve kayalara çarpmamak. Kimi zaman rampalardan atlayarak havada taklalar atabildiğimiz oyunda çeşitleri bonusları toplayabiliyor, geçici bir süre önümüzdeki kaktüslere ateş ederek onları yok edebiliyoruz. Oyunda hızlı bir şekilde yol aldığımız için reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanmalıyız. Bu nedenle oyun heyecanlı bir oynanış sunuyor.

Faily Rider'ın grafikleri göze oldukça hoş görünmekte. Oyunda kahramanınız kaza yaptığında ise etrafta uçuşmasını izleyebiliyorsunuz.

YORUMLAR