Fancy Dogs - Puzzle & Puppies 1.1 (ios)

Fancy Dogs - Puzzle & Puppies

1.1
Fancy Dogs - Puzzle & Puppies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fancy Dogs - Puzzle & Puppies, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Fancy Dogs - Puzzle & Puppies, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Sevimli köpeklerin yer aldığı oyunda zevkli dakikalar geçirebiliyorsunuz.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz sevimli bir oyun olarak karşımıza çıkan Fancy Dogs - Puzzle & Puppies, özellikle çocukların çok seveceği bir köpek besleme simülasyonudur. Oyunda sevimli köpeklerle oynuyor ve arkadaşlarınızla mücadele edebiliyorsunuz. Sevimli köpekleri beslemeniz gereken oyunda farklı kostümlerin kilitlerini açarak köpeklerinizi giyindirebiliyorsunuz. Ayrıca eşleştirme oyununa da sahip olan Fancy Dogs - Puzzle & Puppies'da renkli ve sevimli köpekleri eşleştirmeniz gerekiyor. Kaynaklarınızı en iyi şekilde kullanmanız gereken oyunda renkli bir atmosfer yer alıyor. Rengarenk grafiklerin ve bağımlılık yapıcı bir atmosferin yer aldığı Fancy Dogs - Puzzle & Puppies'i mutlaka denemelisiniz. Çocukların da beğenerek oynayacağını düşündüğüm bu oyunu sakın kaçırmayın.

Fancy Dogs - Puzzle & Puppies oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR