Fantasy Forge 1.5.1 (ios)

Fantasy Forge

Fantasy Forge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    0

  • Üretici

    Sparkling Society – Island Village Building Games

Ortaçağda kendi imparatorluğunuzu kurarak farklı kabilelerden oluşan kalabalık bir topluluğu yöneteceğiniz eşsiz bir oyundur.

Ortaçağ yolculuğu yaparak kendi krallığınızı kurabileceğiniz ve çeşitli alanlarda ticarete atılarak ülke ekonomisini dengede tutmak için mücadele edeceğiniz Fantasy Forge, Android ve İOS işletim sistemlerine sahip tüm mobil cihazlardan sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Etkileyici grafikleri ve sürükleyici senaryosu ile sıkılmadan oynayacağınız ve bağımlısı olacağınız bu oyunda yapmanız gereken, ortaçağ döneminde kendi ülkenizi inşa ederek geniş bir alanın hakimiyetini üstlenmek ve görevleri tamamlayarak yeni ticaret alanlarının kilidini açmaktır.

Keşifler yaparak yeni bölgelere erişebilir ve bu bölgeleri fethederek ülke sınırlarınızı genişletebilirsiniz. Ayrıca seviye atladıkça yeni ticaret alanlarını aktifleştirebilir ve ekonomik gelişme sağlayarak ülkenizin gücüne güç katabilirsiniz.

Altın, elmas, taş, kereste, kömür ve daha onlarca madeni işleterek kaynak üretimini sağlayabilir ve ticaret ağını genişleterek ülkenizin gelişmesi için önemli adımlar atabilirsiniz.

Mobil platformda simülasyon oyunları arasında bulunan ve ücretsiz olarak oyun severlerin hizmetine sunulan Fantasy Forge, yüz binlerce oyun tutkunu tarafından keyifle oynanan oldukça popüler bir oyun olarak ön plana çıkıyor.

YORUMLAR