FarmVille: Harvest Swap 1.0.774 (ios)

FarmVille: Harvest Swap

FarmVille: Harvest Swap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    404

  • Üretici

    Zynga

FarmVille: Harvest Swap'ta aynı renkteki sebze ve meyveleri eşleştirmeye ve bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz.

FarmVille: Harvest Swap, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış mükemmel bir bulmaca oyunu. Zynga tarafından tasarlanan bu keyifli oyunda rengarenk sebze ve meyveleri eşleştirmeye ve bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Üçlü eşleştirme oyunlarından hoşlanan mobil oyunseverlerin denemesi gereken yapımlar arasında yer alan FarmVille: Harvest Swap hem grafik tasarımları hem de ses efektleriyle kaliteli bir oyun olduğunu daha ilk dakikadan belli ediyor.

Oyuna başladığımız zaman karşımıza bir pano çıkıyor. Meyveler bu pano üzerinde rastgele bir şekilde sıralanmış. Bize düşen görev ise aynı renkteki meyveleri yan yana getirmek ve ortadan kaybolmalarını sağlamak. Bu şekilde devam ederek tüm panoyu tamamlamaya çalışıyoruz. Meyvelerin yerini değiştirebilmek için parmağımızı ekranda kaydırmamız yeterli oluyor. Bazı bölümler engeller eklenerek çok daha zor bir hale getirilmiş. Bu bölümleri tamamlayabilmek için engellere göre hareket etmemiz gerekiyor.

Oyunun en güzel yanlarından birisi de arkadaşlarımızla beraber oynayabilmemize imkan sunması. Kazandığımız puanları ve oyun deneyimlerimizi arkadaşlarımızla paylaşabiliyor ve aramızda rekabet ortamı oluşturabiliyoruz. Eşleştirme ve bulmaca oyunları ilginizi çekiyorsa Zynga'nın bu oyununa mutlaka göz atmalısınız.

YORUMLAR