Fast Finger 1.1 (ios)

Fast Finger

1.1
Fast Finger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fast Finger reflekslere dayalı oyunlardan hoşlanan oyunseverlere hitap eden başarılı bir yapım.

Fast Finger hem iPhone hem de iPad cihazlarınız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli fakat zaman zaman stres yaratan bir oyun.

Aslında ilk bölümden itibaren oyunu sürekli diken üzerinde oynuyoruz. Devamlı olarak bir yerlere değecekmişiz veya testerelerden biri gelip bize çarpacakmış hissine kapılıyoruz. Bu da oyunun keyif seviyesini aslında bir basamak yukarı taşıyor. Ne de olsa mobil dünyada bu tarz oyunlar bir hali ilgi görüyor.

Oyunda yapmamız gereken şey aslında çok basit. Parmağımızı ekranda sürükleyerek başlangıç noktasından bitiş noktasına ulaşmak. Fakat yolda karşımıza çıkan tehlikeler bu kolay görevi içinden çıkılmaz bir hale sokuyor. Parmağımızı ekrandan kaldırmadan tüm tehlikeli objelerin etrafından dolanarak ve hiçbirine değmeden çıkış noktasına ulaşmalıyız.

Fast Finger toplamda 240 farklı bölüm bulunuyor. Bu tarz oyunlarda karşılaştığımız kolaydan zora doğru giden bölüm yapısı bu oyunda da uygulanmış. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Fast Finger herkesin denemesi gereken yapımlar arasında yer alıyor.